КРАФТ-МІШКИ ДЛЯ СУХИХ МОЛОЧНИХ ПРОДУКТІВ

замовити прямо зараз
Опис

МІШКИ ДЛЯ СУХИХ МОЛОЧНИХ ПРОДУКТІВ

Особливі вимоги для упаковки сухих молочних продуктів диктують жорсткий відбір матеріалів для виробництва мішків, контроль на кожному етапі виробництва і транспортування готової продукції. Ми гарантуємо безпеку товару, упакованого в наш мішок, так як дотримуємося всіх вимог при виробництві.
При виготовленні паперових мішків для сухих молочних продуктів ми використовуємо крафт-папір високої якості і найсучасніший клей на основі натуральних компонентів. Великим попитом користуються три- і чотиришарові паперові мішки з поліетиленовою вкладкою або без неї, які об'єднують достатню міцність і низьку ціну. За бажанням замовника на паперові мішки можливе нанесення друку.
Що фасують в наші мішки? Сухе обежіренное або незбиране молоко, сироватку, вершки, казеїн, твердий сир.

На стійкість сухих молочних продуктів впливає вміст вологи. Масова частка вологи для сухого молока і сухих молочних сумішей повинна бути 2-4%. Зберігання сухих молочних продуктів залежить, також від герметичності і якості тари, способу фасування, закупорювання та зовнішнього середовища. При зберіганні таких продуктів проводять контрольні перевірки якості, в залежності від чого терміни зберігання сухих молочних речовин можуть змінюватися.

Для пакування сухих молочних продуктів у споживчу тару застосовують металеві банки з суцільними і знімними кришками різною, комбіновані банки зі знімними кришками, комбіновані пакети з алюмінієвої фольги, паперу, лавсану, целофану та ін.

А як транспортну тару використовують паперові крафт-мішки і 4-і 5-шарові мішки з пакетами-вкладишами з поліетилену.

Гарантовані строки зберігання сухого цільного молока, сухого знежиреного молока, сухих вершків, розфасованих в металеві або комбіновані банки, в багатошарові крафт-мішки з поліетиленовими вкладишами, сухих кисломолочних продуктів при температурі 0-10°С складають 8 місяців, а при температурі 0-20°С - 3 місяці.

В нашій компанії ТОВ «АТТЕРС» ви можете знайти, обрати купити та замовити різноманітні крафт-мішки для сухих молочних продуктів. Їх можна оздобити вашим логотипом чи відповідним принтом. Товари можна придбати гуртом та в роздріб. Ціна та якість товарів мають ідеальне співвідношення та приємно здивують.