ФЛЕКСОГРАФІЧНИЙ ДРУК

МИ впевнено стверджуємо, що зможемо наносити на мішки і пакети зображення різної складності: від найскладніших до простих. При цьому, наші Замовники не переймаються проблемами повязаними із мінімальними партіями замовлень. Скільки потрібно, -стільки й зробимо! Ми використовуємо як офсетний, так і флексопечать, що дозволяє знайти оптимальне рішення для кожного клієнта. Наші дизайнери допомагають розробити дизайн друку, проконсультують в питанні вибору типу друку. Нанесення лотогіпа, рекламної інформації, а також інформації про упакований продукт зробить зовнішній вигляд упаковки більш привабливим і допоможе стимулювати збут Вашої продукції.

Флексографія або ж флексодрук - це спосіб друку, який являє собою прямий високо ротаційний друк рідкими фарбами, які швидко сохнуть та закріплюються на різних (частіше гнучких) матеріалах, з використанням еластичних друкарських форм, які можуть бути встановлені на формних циліндрах з різною довжиною кола.

Зараз даний вид друку один із профілюючих видів, за допомогою якого отримують зображення на різних матеріалах (поліетилен, поліпропілен, целофан, папір, гофрокартон, фольга та ін).

Спочатку флексодрук використовувався майже виключно для запечатування поверхні паперових пакетів і інших пакувальних матеріалів. Розширенню області застосування флексографії сприяли певні переваги цього різновиду способу високого друку перед традиційними методами. Також, машини флексографи використовують для друку зображень на упаковках, на пластикових пакетах, при виробництві етикеток і ін.

 

Область застосування флексографії поступово розширювалася, чому сприяли певні переваги цього спеціального виду друку перед традиційними методами.

Нижче перераховані основні переваги флексодруку:

 • Великий вибір типів носіїв для друку.

 • Можливість друку на матеріалах різної товщини. 

 • Можливість застосування водних фарб. 

 • Можливість об'єднання післядрукарських процесів (ламінування, вирубки штампом, фальцювання і склеювання) в єдину лінію. 

 • Екологічність. 

 • Можливість друку з рулону в рулон на високій швидкості (до 610 м / хв).

Технологія офсетного друку

Офсетний друк є технологією друку, яка полягає в тому, що перенесення фарби з друкованої форми на матеріал здійснюється за допомогою проміжного офсетного циліндра. 

Принцип дії офсетного друку полягає в тому, що зображення наноситься на оброблену пластинку, а потім за допомогою допоміжного офсетного циліндра - на безпосередній носій. Повнокольорове зображення складається з чотирьох основних кольорів: блакитного, жовтого, пурпурного і чорного. Можливе подальше нанесення лаку - лакування. 

Офсетний друк (класичний друк) на даний момент продовжує залишатися найпоширенішим способом друку. Безумовно, це пояснюється його перевагами. 

Основні переваги офсетного друку:

 1. Економічне виготовлення середніх і великих тиражів. 
 2. Найвища якість відтворення оригіналу. 
 3. Висока якість передачі напівтонів. 
 4. Можливість друку на різних сортах паперу. 
 5. Високий ступінь стандартизації і автоматизації всього виробничого процесу - спосіб оптимальний для друку періодично повторюваних рекламних матеріалів і для точного відтворення фірмових кольорів. 
 6. Широкий вибір варіантів обробки - завдяки різним комбінаціям і варіантам лакування.

На паперових мішках та пакетах можна приміняти різні технології друку. Це може бути – як цифровий, офсетний так і флексографічний друк. Все залежить від параметрів упаковки, форм та особливостей замовлення. 

У компанії ТОВ «АТТЕРС» ви можете замовити необхідний вам друк на паперових пакетах, мішках, крафт-пакуванні та на інших матеріалах для паперового пакування.