КРАФТ-МІШКИ ДЛЯ ЗАМОРОЖЕНИХ ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ (ЯГОДИ, ОВОЧІ, ГРИБИ)

замовити прямо зараз
Опис

Ми виробляємо кращу паперову упаковку для заморожених продуктів харчування таких як ягоди, овочі, гриби, горіхи. Паперовий мішок від ТОВ "ТПК" Юніпак "це міцна, надійна, зручна і екологічно чиста упаковка. Використання крафт-буму виробництва країн Європейського Союзу забезпечує стабільність якісних показників мішків при фасуванні та зберіганні свіжих продуктів при низькотемпературних режимах.
При виготовленні паперових мішків для заморожених продуктів харчування ми використовуємо крафт-бумагуі клей країн Європейського Союзу. При необхідності, ми можемо виготовити мішок для заморожених продуктів і з комбінованих крафт паперів виробництва РФ і України.
Найбільш правильним варіантом є використання посиленою крафт паперу і ламінованого крафта європейського виробництва. Така комбінація матеріалів забезпечує правильне співвідношення ціни і надійності упаковки.
За бажанням замовника на паперові мішки можливе нанесення повнокольорового друку.

Паперова упаковка чудово підходить для заморожених продуктів харчування таких як ягоди, овочі, гриби, горіхи. Крафт-мішки – це міцна, надійна, зручна і екологічно чиста упаковка. Використання якісної сировини забезпечує стабільність якісних показників мішків при фасуванні та зберіганні свіжих продуктів при низькотемпературних режимах.

При виготовленні паперових мішків для заморожених продуктів харчування використовують надійний крафт-папір та герметичний клей або прошивку. При необхідності, можливо виготовити мішок для заморожених продуктів і з комбінованих крафт паперів різних виробників.

Найбільш правильним варіантом є використання посиленого крафт паперу та ламінованого крафту європейського виробництва. Така комбінація матеріалів забезпечує правильне співвідношення ціни і надійності упаковки.

За бажанням замовника на паперові крафт-мішки можливе нанесення повноколірного друку.

У компанії «АТТЕРС» можна вибрати та купити крафт-мішок для заморожених овочів, ягід, грибів, горіхів, пельменів та інших продуктів. Паперове пакуання можна оздобити відповідним принтом, чи емблемою. В каталогах товарів на сайті ви можна знайти паперові крафт-мішки різноманітної форми та з потрібного саме для вашої продукції матеріалу. Товари можна придбати гуртом та в роздріб. Ціна та якість товарів залишать приємно враження.