КРАФТ-МІШКИ ДЛЯ ДЕРЕВНОГО ВУГІЛЛЯ

замовити прямо зараз
Опис

МІШКИ ПІД деревне вугілля

Ми виробляємо кращу паперову упаковку для деревного вугілля, яка об'єднує якість, зручність і презентабельний вигляд. Це міцна, надійна, зручна і екологічно чиста упаковка.
При виготовленні паперових мішків під деревне вугілля ми використовуємо крафт-папір і сучасний клей провідних європейських виробників.
Найбільшим попитом користуються двох і тришарові паперові мішки, які поєднують достатню міцність і низьку ціну.
За бажанням замовника на паперові мішки можливе нанесення повнокольорового друку.

Деревне вугілля. користується попитом не тільки в промисловості, воно необхідне в приватному і кустарному виробництві, а в заміських будинках використовується для опалення. Крім того, його часто купують для пікніків. Вугілля активно реалізується через оптові та роздрібні мережі в різних фасовках.

Особливості упаковки вугілля

Деревне вугілля вирізняється малою щільністю і легкою вагою, а його шматки не мають твердих гострих кутів, які можуть прорвати упаковку.

Деревне вугілля необхідно захищати від зовнішніх впливів, в першу чергу від намокання: чим вищий вміст вологи, тим менше виділення тепла при горінні.

Оптимальна тара для вугілля - мішки з крафта: вони досить міцні, зовнішній ламінований шар добре захищає вміст від вологи. У той же час папір має паропроникність, щоб всередині не збирався конденсат (на відміну від поліетилену, наприклад). Паперові мішки для вугілля - найкращий вид упаковки для даного виду товару.

Переваги крафт-мішків для деревного вугілля:

  • практично не збільшує вагу і кінцеву вартість продукції;
  • дозволяє робити різну розфасовку і задовольняти попит різних категорій споживачів;
  • позбавляє покупців від проблем з утилізацією використаної упаковки;
  • дозволяє зберегти всі корисні властивості деревного вугілля при транспортуванні і зберіганні.

Види мішків для вугілля

Паперові крафт-мішки для деревного вугілля випускають різних розмірів. Найчастіше користується попитом упаковка висотою від півметра до метра, шириною до півметра, з вузьким дном (до 15 см). Така форма оптимальна для розміщення мішка в багажнику. У той же час упаковка стійка у вертикальному положенні, в неї легко фасувати вугілля на напівавтоматичних лініях.

У компанії «АТТЕРС» ви можете обрати, купити та замовити крафт-мішки для деревного вугілля різноманітної форми. Їх можна оздобити вашим логотипом чи відповідним принтом. Товари можна придбати гуртом та в роздріб. Ціна та якість товарів залишать приємне враження.