ПРО КОМПАНІЮ АТТЕРС

 

ТОВ \ "Аттерсен \" - компанія-виробник широкого асортименту екологічно чистої, надійної, міцної упаковки з крафт-паперу.

Повністю автоматизоване обладнання, сировина провідних європейських виробників і енергійний молодий колектив фахівців дозволяють нашої компанії займати лідируючу позицію в сфері виробництва паперових мішків.

Аналізуючи і з огляду на вимоги споживачів до якості, дизайну та асортименту упаковки, ми змогли налагодити виробництво і поставку нашої продукції в усі куточки нашої країни.

Якість продукції, стабільність в роботі, мінімальні терміни виготовлення - девіз нашої компанії!

За останні роки наша компанія динамічно розвивається і оптимізувала та модернізувала виробничі процеси, налагодила власні поставки високоякісної сировини з Європейського Союзу і РФ. На підприємстві впроваджена система контролю якості ISO 9001: 2008, наша продукція випробовується відповідно до ГОСТ 2226-88 і має висновок Державної служби санітарно-епідеміологічної експертизи.

 

Ми з впевненістю гарантуємо високу якість нашої продукції, свочасне і оперативне виконання замовлень. Наші кваліфіковані фахівці проведуть консультацію та допоможуть у виборі правильного варіанту упаковки.

Дружний і енергійний колектив ТОВ «АТТЕРС» націлений на плідну і взаємовигідну співпрацю!