ПАПЕРОВІ ПАКЕТИ ДЛЯ НАСІННЯ

Досить популярними є паперові пакети для фасування насіння овочів та інших культур. На відміну від конвертів, пакети для насіння мають невеликий розмір і дуже міцне зклеювання. Зазвичай вони невеликі, оскільки насіння в них фасують матеріал малими партіями на вагу. Також, часто в пакеті з насінням є петля для торгового гачка.

Паперове пакування для насіння може бути різної форми. Пакети для насіння зазвичай виготовляються з білого гладкого паперу, також, іноді на пакет наноситься яскравий повнокольоровий друк. Останнім часом можна часто зустріти упаковку для насіння з крафт-паперу. На такі пакети наноситься невеликий текст, або приклеюється етикетка з інформацією про насіння. Такий варіант виглядає не яскраво, але в еко-стилі.

Паперові пакети для насіння надійно захищають продукт від впливу вологи, сонця та інших зовнішніх факторів. Завдяки сучасній методиці обробки упаковка не вбирає зайву вологу, що повністю виключає передчасне проростання посадкового матеріалу. Тому насіння може довго лежати в паперових пакетиках в мішках.

У компанії ТОВ «АТТЕРС» ви можете знайти, обрати, замовити та купити паперові пакети для насіння різноманітної форми та з підходящого саме для вашої продукції матеріалу. Їх можна оздобити логотипом чи будь-яким принтом на ваш смак. Товари можна придбати гуртом та в роздріб. Ціна та якість товарів залишать вас приємно здивують.