КРАФТ-МІШКИ ДЛЯ НАСІННЯ

замовити прямо зараз
Опис

МІШКИ ДЛЯ НАСІННЯ

Зберігання та транспортування насіння різних сільськогосподарських культур потребує надійного і якісного упаковки. Такий упаковкою є багатошарові паперові мішки, що забезпечують необхідний рівень герметичності і запобігають псуванню насіння.
Паперові мішки, вироблені на нашому підприємстві є міцною, надійною, зручною упаковкою з необмеженими можливостями.
При виготовленні паперових мішків для насіння використовується крафт-папір високої якості і сучасний клей європейських виробників. Найбільшим попитом користуються двох, трьох і чотирьохшарові паперові мішки з поліетиленовим вкладишем або без нього, які поєднують достатню міцність і низьку ціну. За бажанням замовника на паперові мішки можливе нанесення друку.

Зберігання та транспортування насіння різних сільськогосподарських культур потребує надійної і якісної упаковки. Багатошарові паперові крафт-мішки добре підходять для таких цілей – забезпечують необхідний рівень герметичності і запобігають псуванню насіння.

При виготовленні паперових мішків для насіння використовується крафт-папір гарної якості і міцний клей або прошивка. Найбільшим попитом користуються двох, трьох і чотирьохшарові паперові мішки з поліетиленовим вкладишем або без нього. На паперові крафт-мішки для насіння зазвичай наносять друк, або певні позначення.

Тож, паперові мішки для насіння - недорога і зручна упаковка, виготовлена ​​з багатошарового крафт-паперу. Таке пакування ідеально підходить для фасування та транспортування насіння найрізноманітніших сільськогосподарських та декоративних культур. Ці крафт-мішки забезпечують надійне зберігання товару без втрати його властивостей. Крафт-мішки для насіння можливо виконати у відкритому, закритому і клапанному варіанті. На них можливо нанести різну інформацію, рекламу або логотип фірми. Паперові мішки є міцною, надійною, зручною упаковкою з необмеженими можливостями.

Паперові мішки для насіння кукурудзи, соняшнику, квітів та інших культур, спеціальні професійні упаковки можна обрати та купити у компанії ТОВ «АТТЕРС». Їх можна оздобити відповідним принтом чи емблемою. В каталогах товарів на сайті ви можна знайти паперові крафт-мішки різноманітної форми та з потрібного саме для вашої продукції матеріалу. Товари можна придбати гуртом та в роздріб. Ціна та якість товарів залишать приємно враження.