ПАПЕРОВІ ПАКЕТИ ДЛЯ СИПУЧИХ ПРОДУКТІВ

Паперові пакети є незамінною основою для торгівлі багатьма продуктами у тому числі і для тих, які мають деяких сипучі властивості. Без них неможливо уявити собі сучасний ринок харчових продуктів. Адже в умовах сучасного ритму життя є потреба в практичній, зручній, екологічно безпечній і економічній упаковці. Саме такою і є сьогодні паперовий харчовий пакет.

Види паперових пакетів для сипучих продуктів

Існують різні види паперової упаковки сипучих продуктів, які розрізняються дизайном, формою, розміром і кольором. Колір паперових пакетів для хліба може бути білим за рахунок застосування технології освітлення целюлози, або в коричневих тонах при виготовленні з невибіленої деревини.

Розмір залежить від габаритів продукції - маленький для пакувань до кілограму, або місткий для великогабаритних об`ємів.

Також, часто для пакетів з сипучими продуктами використовують спецільні прищіпки, щоб зберегти герметичність упаковки.

Переваги паперових пакетів для сипких продуктів:

  • Висока міцність - паперова упаковка витримує великі навантаження.
  • Дихаюча здатність. Паперові пакети для хліба пропускають повітря, завдяки чому виріб тривалий час залишається свіжим і зберігає свої смакові властивості незмінними.
  • Низька собівартість виробництва і доступна ціна готової продукції.
  • Екологічна безпека. Дана упаковка безпечна для здоров'я, не завдасть шкоди навколишньому середовищу, тому що підлягає вторинній переробці.

У нашій компанії ТОВ «АТТЕРС» ви можете знайти, обрати, купити та замовити паперові пакети для сипучих продуктів різноманітної форми та розмірів. Їх можна оздобити вашим логотипом чи відповідним принтом. Товари можна придбати гуртом та в роздріб. Ціна та якість товарів залишать приємне враження.