КРАФТ-МІШКИ ДЛЯ КОМБІКОРМІВ

замовити прямо зараз
Опис

Ми виробляємо кращу паперову упаковку для комбікоромов (преміксів і концетратов), яка об'єднує якість, зручність і презентабельний вигляд. Це міцна, надійна, зручна упаковка, яка відповідає передовим вимогам і повністю забезпечує правильний процес зберігання комбікормів.
При виготовленні паперових мішків для комбікормів ми використовуємо тільки найкращу крафт-папір і сучасний клей провідних європейських виробників.
Найбільшим попитом користуються двох і тришарові паперові мішки з посиленою полурастяжімой крафт паперу виробництва країн ЄС (Фінляндія, Швеція, Чехія, Естонія), які поєднують в собі достатню міцність і гарний товарний вигляд упаковки. Досвід показав, чо 2 шаровий мішок з посиленого європейського крафта може бути в 5 разів міцніше 4 шарових стандартних мішків!
За бажанням замовника на паперові мішки наноситься повнокольоровий флексодрук. При необхідності, ми виготовляємо мішки з міжшаровим поліетиленом або мішки з поліетиленовим вкладишем.

Паперове пакування широко застосовується на виробництві різноманітних сипучих матеріалів.

Відкриті багатошарові крафт-мішки найкраще підходять для зберігання і транспортування комбікорму. Внутрішній шар мішка зазвичай ламінований, що дозволяє не пропускати проникнення матеріалів продукції до зовнішнього шару і зберігати гарний товарний вигляд.

Крафт-мішки для комбікорму можуть мати 3-4 шарові стінки та різні вологостійкі характеристики. Розміри такого пакування можна підібрати залежно від бажаного об`єму та потреби. Таким чином, можна завжди підлаштуватися під індивідуальні побажання клієнта та його бізнесу.

Паперові мішки зазвичай ідуть верхнім шаром з бурого або білого крафт-паперу. Крім того, на крафт-мішки для комбікорму є можливість нанесення друку.

Замовляючи паперові мішки, кожна компанія, в першу чергу, враховує мету і завдання свого бізнесу. Одним, може бути важлива якість крафт-мішків та їх сувора відповідність ГОСТу, іншим - їх екологічність, а декому можливість нанесення друку для подальших маркетингових цілей і просування свого бренду. Всі переваги цих характеристик поєднують паперові крафт-мішки.

У нашій компанії ТОВ «АТТЕРС» ви можете знайти, обрати та замовити паперові мішки під комбікорм різноманітної форми та з підходящого саме для вашої продукції матеріалу. Їх можна оздобити вашим логотипом чи відповідним принтом. Товари можна придбати гуртом та в роздріб. Ціна та якість товарів залишать приємне враження.