КРАФТ-МІШКИ ДЛЯ БОРОШНА, МАКАРОНІВ, КРУП, ГОРІХІВ

замовити прямо зараз
Опис
Для транспортування і зберігання макаронів, круп, горіхів і муки ми пропонуємо відкриті і клапанні багатошарові паперові мішки. Така упаковка забезпечує оптимальний рівень герметичності і збереження продукту.
Паперові мішки, вироблені на нашому підприємстві є міцною, надійною, зручною упаковкою з необмеженими можливостями.
При виготовленні паперових мішків використовується крафт-папір високої якості і сучасний клей європейських виробників. Найбільшим попитом користуються двох, трьох і чотирьохшарові паперові мішки, які поєднують достатню міцність і низьку ціну. Ми можемо запропонувати як стандартні мішки, які завжди є в наявності на складі, так і розроблені за індивідуальним дизайном з повнокольоровим друком.

Крафт-мішки для борошна, макаронів, круп і горіхів є класичною упаковкою для такої продукції. Паперове пакування для сипучої продукції виготовляється з одношарового або багатошарового крафт-паперу, в залежності від ваги і цільового призначення.

Це - дійсно міцна і екологічна упаковка. Крафт папір виробляється з целюлози, вона дуже витривала і повітропроникна. Крафт-мішки вибирають по співвідношенню ціна-якість.

Розмір мішка залежить від необхідної маси фасування готового продукту. Так, наприклад, для упаковки борошна 1 кг може бути використаний паперовий крафт-мішок з прямокутним дном 100х60х330 мм (ширина х глибина х висота) або 120х80х250 мм, для упаковки борошна 2 кг.

Паперові багатошарові мішки підходять для упаковки борошна, круп горіхів і сипучих продуктів вручну або на напівавтоматичних лініях.

В залежності від особливостей пакування продуктів, виокремлюють наступні різновиди крафт-мішків:

  • клапанні багатошарові паперові мішки;
  • паперові крафт мішки відкритого типу;
  • мішки з поліетиленовим вкладишем.

На виробництві ТОВ «АТТЕРС»ви можете знайти, обрати, купити та замовити крафт-мішки для упаковки борошна, круп горіхів та інших сипучих продуктів різноманітної форми. Їх можна оздобити вашим логотипом чи відповідним принтом. Товари можна придбати гуртом та в роздріб. Ціна та якість товарів залишать приємне враження.